Zaseknutý v selfbondage

Odpovědět
matsub37
Příspěvky: 1
Registrován: pon 15. dub 2019 16:40:14
Provozuji selfbondage?: Ano

pon 15. dub 2019 17:12:24

Ahoj,

jedného dňa som sa rozhodol, že sa trochu zviažem na posteli. Dal som si 12 cm vysoké sexy lodičky a nohy som si zviazal do frog tie pomocou remeňov. Ruky s putami za chrbátom a to všetko ešte dokončil obojkom spojeným o konštrukciu postele, aby som sa nemohol hýbať. Ostal som ležať na bruchu. Aby som sa len tak nedostal z tejto pozície, všetky remene a putá boli zabezpečené zámkom na kľúč. Nad posteľou bola polička, na ktorú som si položil notebook a kľúče od všetkých zámkou viseli na povrázku. Časovač bol nastavený, že po hodine sa otvorí CD-ROM a kľúče spadnú tesne vedľa mňa, kde ich dočiahnem a skúsim všetky zámky otvoriť a dostať sa z toho...

Po hodine čakania kedy ma už dosť boleli zviazané nohy sa ozval zvuk otvorenia CD-ROM. No kľúče som vedľa seba žiadne nevidel a nepočul ako niekde padli. Snažil som sa pozrieť hore a uvidel som, že síce sa CD-ROM otvorila, no hodina stlačeného povrazu natoľko zdeformovala povraz, že sa zachytil o CD-ROM aj tak a kľúče nespadli dole. Trochu som začal panikáriť, pretože nedočiahol som rukami na kľúče a obojok pripevnený o posteľ mi bránil sa čo i len trochu zdvihnúť naviac. Moje záložné riešenie, rozstrihnúť remene nožnicami, by trvalo dlho a zničil by som si ich tým...

Po chvíľke rozmýšľania som sa pokúsil zdvihnúť zadnú časť tela, či sa mi nepodarí s lodičkami hoc jemne dotknúť kľúčov a možno spadnú. Po niekoľkých pokusoch sa to podarilo a kľúče konečne padli vedľa mňa. Následne sa mi za pár minút podarilo odomknúť všetky zámky. Nabudúce to skúsim vymyslieť lepšie. Aj keď na druhej strane, ma to vlastne vzrušilo, že neviem ako sa mám z toho dostať von. 8-)
Uživatelský avatar
remen
Příspěvky: 15
Registrován: pát 03. kvě 2019 21:50:52
Provozuji selfbondage?: Ano

sob 04. kvě 2019 11:19:00

Ono to asi nikdy úplně do detailu nedomyslíš a většinou se naskytne nějaká náhoda co plán zhatí. Mě se naštěstí ale zatím vždy naskytla jiná náhoda co dopomohla se z toho dostat - asi jako u Tebe že jsi nakonec nohama klíče shodil dolu.
Je to strašně zvláštní, jak takto ujetý jedinec tak moc chce být dokonale bezmocný a když tak je a nemůže se z toho dostat, a selže mu plán vysvobození, jak najednou "vystřízliví" a za každou cenu z toho honem chce ven. Jeden čas jsem zkoušel různé pytlíky s ledem na kterých byl uvázán provaz a dokud led neroztaje tak se provaz skrz nějaké oko neprovlékne. Na sucho to vždy fungovalo dobře, ale při akci to už tak skvěle nefungovalo.
Zkoušel jsem i spínací hodiny s elektromagnetem, asi nejspolehlivější řešení. Dnešní elektromagnety člověka klidně udrží i zavěšeného ve vzduchu, ale je to docela složité na techniku a vybavení na všelijaká oka ve stěně a stropě. Na to by chtělo mít jednu místnost, kde to vše podnikat, ale kam nikdo jiný nepřijde.
Odpovědět