Jsem Selfík

Tady se můžeš představit ostatním členům. Nikdo tě nenutí, ale jsme to všichni ze stejného důvodu, tak se nestyď!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Selfík
Administrátor fóra
Příspěvky: 14
Registrován: úte 19. bře 2019 14:28:27
Provozuji selfbondage?: Ano

úte 09. dub 2019 17:05:55

Ahoj,

tak já se ujmu štafety jako první :)
Jsem switch z Prahy, dlouhá léta jsem v partnerkou provozoval BDSM hrátky. I ona byla switch, takže jsme si skvěle rozumněly...no nic netrvá věčně. A tak už pár let je moji velkou zálibou selfbondage. Nejsem "úplný selfbondage blázen", ale snažím se hrát co nejvíc bezpečně, občas je to takový stereotyp - porád to samé do kolečka. Občas vymyslím něco novýho a trochu si to okořením.

Nejradši mám spojení studené ocele a teplých kožených řemenů utažených na telě. V poslední době jsem propadl i kouzlu elektrických impulsů. Takže jsem si pořídil nějaké elektro hračky. Nikdy neprovozuju nic co by mě mohlo přímo ohrozit, jako třeba nasadit si kuklu na hlavu s malým otvorem na ústa, a spoutat si ruce za zády. Nikdy člověk neví co se stane, a omylem si tak můžu s kuklou pohnout, a otvor se posune mimo ústa...

Vloni jsem si taky našel tzv. safety person - neboli kamarády co bydlí poblíž a ví o mé zálibe a má klíče od bytu, takže kdybych se dlouho neozýval přijde mě zkontrolovat jestli náhodou nezklamala nějaká z únikových metod.

Toť asi tak vše na úvod :evil:
Uživatelský avatar
remen
Příspěvky: 15
Registrován: pát 03. kvě 2019 21:50:52
Provozuji selfbondage?: Ano

sob 11. kvě 2019 15:50:06

To co píšeš o kukle, jsem přesvědčen, že dobře nasazená kukla se ti na hlavě nehne a že větší nebezpečí s kuklou než jakékoli jiné pramenící z bezmoci nehrozí. Já jsem si kukly teda maličko upravil, zvětšil jsem otvor pro dýchání a aby byl přímo pod nosem, aby opravdu nehrozilo omezení dechu. Používám je už hodně dlouho a s tímto nikdy problém nebyl. Podle mě ta kukla svázání dodá hodně moc, ale tak každý to máme nastaveno v sobě trochu jinak.
Jinak asi nejen svázání tě vzrušuje, když sis pořídil elektro, koukám že v tom potřebuješ i trochu zmučit co :D .
S vymýšlením nového je to složité, většinou to naráží na technické možnosti zázemí, co máme a pak na myšlenku, dostat se z toho :-).
Odpovědět