Největší problém, který se mi stal

Bezpečné selfbondage hrátky jsou základ!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Selfík
Administrátor fóra
Příspěvky: 14
Registrován: úte 19. bře 2019 14:28:27
Provozuji selfbondage?: Ano

stř 01. kvě 2019 19:17:45

Určitě jste se s tím také už setkali, v menší či větší míře něco nevyjde tak jak má, a kde kdo už musel čekat na osvobození o něco déle než chtěl, nebo musel použít neplánovaně nůžky atp atp :o

Máte nějaký svůj příběh kdy cesta ke svobodě byla o něco složitější než bylo v plánu? Popiště ho tady v tématu, třeba pomůžete dalším aby se jim to nestalo.

--------

Jako jeden ze svých začátečníckých problémů bych jmenoval asi jeden takový méně nebezpečný.
Když přeskočím že jsem byl oblečení v latexových kalhotech a pásem cudnosti atp, tak jsem mimo jiné vymyslel jak použít ty prokleté bondage rukavice - měli krásnou uzamykatelnou přezku..no jo ,ale kdo to zapne. Tak mě nenapadlo nic lepšího než si je obléct ( podotýkám že už to byl horor ), a vzít policejní pouta který sem si na rukou zacvaknul. Bylo to fajn, nepřemýšlel sem nad tím až budu chtít zase ruce používat...ale po hodince sem si říkal že se osvobodím, a ejhle. Rukavice mi znemožnili pořádně uchopit klíček od pout a natož se trefit do dírky a otočit s ním.
Dopadlo to tak že jsem je po asi půl hodině odemkl pusou. Ještě že jsem neměl roubík nebo kuklu, to bych ten klíček asi do pusy nevzal.

Sice nešlo o nic hrozného, ale i tak jsem trochu panikařil. Nechtěl jsem rukavice zničit nožem nebo něčím takovým.
Odpovědět