Dodržujete nějaká bezpečnostní pravidla?

Bezpečné selfbondage hrátky jsou základ!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Selfík
Administrátor fóra
Příspěvky: 14
Registrován: úte 19. bře 2019 14:28:27
Provozuji selfbondage?: Ano

úte 26. bře 2019 16:01:52

Nevím jak pro ostatní, ale pro mě je bezpěčnost tím nejdůležitějším když se rozhodnu spoutat sám sebe. Po zkušenostech, kdy žádný časový zámek není úplně 100% jsem se rozhodl že pravidelně vždy když se chystám na něco opravdu striktního, kdy bych neměl šanci se osvobodit sám - informuju kamaráda, který bydlí nedaleko a má klíče od bytu. V případě že se neozvu ve smluvený čas, tak jsme domluvení že se na mě přijde omrknout.
Důležité je ale oslovit někoho komu opravdu důvěřujete, a nebude vám trapně když vás zastihne nahého a spoutaného :D :twisted:

Děláte něco podobného?
boundmen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 12. dub 2019 23:20:57
Provozuji selfbondage?: Ano

pát 12. dub 2019 23:53:25

Hraju si bez kukel
Uživatelský avatar
remen
Příspěvky: 15
Registrován: pát 03. kvě 2019 21:50:52
Provozuji selfbondage?: Ano

sob 04. kvě 2019 6:56:43

Snažím se mít vždy více variant jak z toho ven. Jedna je nespolehlivá a málo, vždy se může něco zadrhnout.
Samozřejmě to není jednoduché, když to člověk chce pořádně pevně.
S tím kamarádem by to nebylo špatné, ale zase mít takového fajn kamaráda, tak už by se asi i aktivně do svazování zapojil :-).
Paul
Příspěvky: 8
Registrován: sob 04. kvě 2019 13:05:03
Provozuji selfbondage?: Ano

sob 04. kvě 2019 13:07:50

Vyplatilo se mi nasazovat pantová kovová pouta tak, že jsem měl klíč v zámku, a postupně utahovat. Pak jsem se dokázal přesvědčit, že dokážu opět sám vsunout klíč do zámku a otočit.

EDIT
A také se při tomto způsobu nasazování pout nemůže nikdy stát, že bych měl klíčovou dírku u pout otočenou na špatnou stranu ;)
Odpovědět