Poraďte

Všeobecná diskuze o souvisejících věcech!
Odpovědět
Xender
Příspěvky: 11
Registrován: ned 14. dub 2019 5:45:44
Provozuji selfbondage?: Ano

stř 01. kvě 2019 7:06:08

Ahoj, po hodně dlouhé době budu doma sám celý den i celou noc.
Tak to musím využít a plánuji dlouhé self bondage.Vždy jsem se spoutal jen na pár minut, ale teď je příležitost na pořádné self bondage.
Můžete mi poradit jak na to? Rád bych si to pořádně užil.
Děkuji za rady. Xender
Uživatelský avatar
Selfík
Administrátor fóra
Příspěvky: 14
Registrován: úte 19. bře 2019 14:28:27
Provozuji selfbondage?: Ano

stř 01. kvě 2019 18:53:44

A jaký máš doma prostředky na selfbondage? A na jak dlouho by sis to představoval? Já mám taky spíš zkušenosti s krátkou selfbondage. :oops:
Xender
Příspěvky: 11
Registrován: ned 14. dub 2019 5:45:44
Provozuji selfbondage?: Ano

pát 03. kvě 2019 17:24:46

No řekl bych že toho mám dost ;obojky i uzamykatelný, roubík, pouta pás cudnosti, řetězy zámky.
Přemýšlím jak se spoutat a zůstat nějaký čas bez možnosti osvobození. Přemýšlím o kličkách v ledu, ale nemám možnost vyzkoušet dobu tání dokud nebudu doma sám a to je pozdě. Doufal jsem že tu bude plno zasvěcených poradí.
Možná jen si nasadim pás cudnosti, obojek, pouta a budu se snažit usnout a vydržet do rána.
Tak zatím ahoj
Paul
Příspěvky: 8
Registrován: sob 04. kvě 2019 13:05:03
Provozuji selfbondage?: Ano

sob 04. kvě 2019 13:15:48

Počítej, že kostička ledu bude tát cca hodinu a více. Zkoušel jsem mi menší plastovou misku, ta ovšem byla mnohem větší než kostička ledu, a led tál 3 hodiny a 46 minut, pořád to mám v historii stopek :) .

Když vezmeš 2 kousky provázku a dáš je do formy na led, zmrazíš, na druhý konec pak můžeš pověsit klíče a dát je někam vysoko, kam pak nedosáhneš. Až přijde ten správný čas, tak spadnou na zem.
Uživatelský avatar
remen
Příspěvky: 15
Registrován: pát 03. kvě 2019 21:50:52
Provozuji selfbondage?: Ano

sob 04. kvě 2019 13:41:42

S ledem se dá zkoušet různě bud klíče a nebo hrouda ledu v hadru a uvázaný za hroudu lano. To provlečený skrz nějakou karabinu, dokud led neroztaje lano se neprovlékne a neuvolní.
Xender
Příspěvky: 11
Registrován: ned 14. dub 2019 5:45:44
Provozuji selfbondage?: Ano

sob 04. kvě 2019 15:47:40

Díky za nápady,
Ale ten led se mi moc nezamlouvá. Voda musi někam kapat, ale asi mi nic jiného nezbyde.
Uživatelský avatar
remen
Příspěvky: 15
Registrován: pát 03. kvě 2019 21:50:52
Provozuji selfbondage?: Ano

sob 04. kvě 2019 15:55:25

Led je nejistý v tom směru že tání může trvat dost rozdílně dlouho. Záleží jestli z lednice, nebo mrazáku, jaká je teplota okolí jak je velký.
Ještě dříve když jsem s ledem experimentoval tak tam bylo rozpětí i několika hodin. Pokud veze s klíčkem, může spadnout daleko nebo podle situace jak to budeš mít se někde zaseknout. Je to velká neznámá.
Určitě bych volil ještě jeden alternativní způsob vysvobození se.
Paul
Příspěvky: 8
Registrován: sob 04. kvě 2019 13:05:03
Provozuji selfbondage?: Ano

ned 05. kvě 2019 1:20:47

Pád klíčku daleko jsem vyřešil tak, že jsem na místo dopadu dal lavor s utěrkou + mám u sebe teleskopický magnet na tyčce. Super pomůcka.
Uživatelský avatar
Selfík
Administrátor fóra
Příspěvky: 14
Registrován: úte 19. bře 2019 14:28:27
Provozuji selfbondage?: Ano

úte 07. kvě 2019 12:14:37

Tak nám poreferuj jak dopadl večer nebo cela noc? :)
Xender
Příspěvky: 11
Registrován: ned 14. dub 2019 5:45:44
Provozuji selfbondage?: Ano

sob 11. kvě 2019 4:35:18

Níže mé dojmy:

Večer jsem nasadil obojek a kožené pouta. Chtěl jsem kovové ale po diskuzi s řemenem jsem dostal chuť na kůži. Obojek i pouta zajistil visacimi zámky. Nasadil pás cudnosti a také zacvakl zámek. Klíče jsem odnesl jen za dveře na zahradu. I tak je to přes několik dveří a dvorek. Zalehl jsem do postele a zkoušel usnout. Byl jsem ale tak nadržený že asi po půl hodině převalovani vstal a šel potichu pro klíče. Vzal jsem jen od pásu a ostatní tam nechal.
Pás šel dolů a já se udělal.

Poté se že mě stává "normální člověk" a pouta a ostatní pomůcky musí dolů. Avšak ostatní klíče zůstaly na zahradě. Tam se mi už nechtělo. Tak jsem šel spát.asi každou hodinu jsem se vzbudil. Vždy jsem zkusil jestli jsem se opravdu zajistil zámky. Jasně že ano. Ráno asi o půl 6 jsem se opět probudil nádrženy jak prase. Tak jsem se opět udělal. Večer jsem si totiž už ne nasadil pás. Pak jsem se ještě asi do 7 hodiny převaloval. Neustále jsem rukou předjížděl po obojku na krku.

Nahmataval jsem zámeček který celou noc i nyní plnil dobře svoji funkci.
Obojky patří mezi mé největší zalíbení.
Nakonec jsem vstal oblékl mikinu která má vysoký límec až ke bradě abyc zamaskoval mou chloubu na krku. Když jsem šel kolem zrcadla a nedalo mi zastavil jsem se a mírně odhrnul límec. V zrcadle se blesklo očko obojku a krásný pruh kůže obepinajici můj krk. Trochu jsem se natočil a uviděl i houpajici se zámeček. Ihned se mi postavil, tak jsem rychle utíkal pro klíče a zpět do ložnice.

No co musel jsem se zas...
Z těžkým srdcem jsem pak odemčel zámky a sundal tak příjemné řemínky z krku a rukou. Nevadí, možná dnes opět přes noc budou obepinat mé ruce a krk.
Děkuji za Váš zájem o mé svazovani.
Odpovědět